Dış Kaynak

Üretiminizi Türkiye’ye yaptırarak maliyetlerden tasarruf edin. Biz dahil,yetkili üretim ortaklarımız, yüksek kaliteli bir hizmet sunabilmektedir.

Dış Kaynak Kullanımı neden kullanılır?

Üretim sürecinizi veya üretiminizin bir kısmını yurt dışından temin etmeyi hiç düşündünüz mü? 

İlk temastan yönetim ve lojistik sürece kadar  daha uygun maliyetlerle ürünlerinizi ürettirmenız, şirketinizin kazancınıda arttıracaktır. Bir müşteri olarak, üretimin hangi bölümünü dışarıdan temin etmek istediğinize kendiniz karar verirsiniz. İstenirse, tüm süreçle ilgilenebiliriz.

Bilgi Tabanı

Hammaksan'ın 7 yılı aşkın dış kaynak kullanımı tecrübesi ile emek yoğun malzeme işlemlerinizi çok daha düşük maliyetle üretebiliriz. Batı dünyasının kalite ve hızını kabul edebilecek ve kabul etmeye istekli, güvenilir  geniş bir tedarikçi ağımız var.

Mesleki bilgi nesiller boyu aktarıldığı için, birlikte çalıştığımız profesyoneller arasında pek çok özgün bilgi var. Bugün, bu özgün bilgi, benzersiz bir karışım oluşturan modern araçlarla birleştirilmiştir.

Yetenekler

'Yetenek' altında tanımlandığı gibi, Türkler gerçek profesyonellerdir. Çoğu zaman zanaat, nesiller boyunca doğrudan babadan oğula geçmiştir. 

Profesyonellerin, makinelerin ve yazılımın birleşimi büyük düşünmemizi sağlar.

Düşük Maliyetler

Aslında işinizi bizden temin etmenin en büyük avantajı, daha düşük ücretler nedeniyle daha düşük maliyetlerdir. Kalite kaybı olmadan üretim maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf edersiniz.

Hızlı Sevkiyat

Örneğin, Asya ülkelerine kıyasla çok büyük bir avantaj, ürünlerin evinize teslim edilme hızıdır. Ürünlerinizi kararlaştırılan tarihte hazır hale getirmek için büyük çaba sarf edecek esnek şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Nispeten kısa bir seyahat süresi nedeniyle, ürünler yakında firmanızda olacak.

Hemen Teklif Al